top of page

ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ

vid1.png

УКРАЇНСЬКИЙ КАТОЛИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТУ

       Від імені мешканців, команди та волонтерів Прихистку Українського католицького університету для внутрішньо переміщених осіб висловлюю Вам щиру повагу та подяку.

 

       З часу заснування Прихистку у березні 2022 року адміністрація Медичного Центру “Здоров’я поруч” одразу радо відгукнулася на потребу медичного супроводу внутрішньо переміщених осіб, які мешкали у нашому Прихистку. Лікарі Центру регулярно відвідували Прихисток, здійснювали консультації (навіть у неробочий час), надавали послуги із діагностики, зокрема й ультра-звукової діагностики, допомагали Прихистку з ліками та іншими засобами.

 

       Варто зазначити, що перелічені послуги надавалися безкоштовно. Лікарі та персонал Центру проявили професіоналізм, уважність, тактовність, розуміння у комунікації з пацієнтами.

 

       Дякуємо за Вашу роботу та відкритість до безкорисливої допомоги людям, що змушені були покинуті рідні домівки, тікаючи від війни. Ваша діяльність є прикладом професійної волонтерськкої допомоги нашим співгромадянам.

 

З повагою, Координаторка Прихистку УКУ для внутрішньо переміщених осіб

vid1.png

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЛЯРШ-КОВЧЕГ»

       Громадська організація «Лярш-Ковчег» висловлює щиру подяку, від імені всіх членів спільноти Ляршу у Львові, медичному центру «Здоров’я поруч». Дякуємо за постійну підтримку та консультації, які були особливо корисні у часі пандемії.

 

       За час нашої співпраці, ви встигли:

  • Надати безоплатний курс масажу трьом особам із інвалідністю

  • Провести виїзну УЗД для більше як 100 членів нашої організації

  • Провести численні консультації та огляди лікарів різних спеціалізацій (безоплатні чи зі знижкою) для людей з інвалідністю, їх рідних та працівників «Лярш-Ковчегу»

  • Прийняти у стінах медичного центру благодійну виставку картин, намальованих людьми з інвалідністю.

 

     І це лише мала частина нашої з вами історії. Ми щиро вдячні за професіоналізм та вміння знайти підхід до кожного, незалежно від наявності чи виду інвалідності. Ваші лікарі - спеціалісти найвищого рівня, а ще, відкриті та розуміючі люди.

 

        Надіємося, що наша співпраця буде продовжуватися й надалі. Ще раз дякуємо!

 

З повагою виконавчий директор ГО «Лярш-Ковчег» Ларікова Леся Василівна

ВІДГУКИ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ

06.03.2024, 02:18

Щиро вдячна масажисту Дмитру за чудовий масаж спини з вакуумними банками. Відчуття легкості та покращення фізичного стану відразу відчуваються після першого сеансу масажу.
Мої найкращі рекомендації!
The Best of the Best!👍🏻🔥💯

02.02.2024, 14:47

Всім вітання!
Неодноразово зверталася на консультацію до лікаря гінеколога Дяцко Галини.
Завжди щира і усміхнена, уважно вислухає , що турбує і дає професійні рекомендаціі щодо лікування! Спеціаліст від Бога, котра керується християнськими засадами! Я дуже задоволена і рекомендую як фахівця!

09.01.2024, 18:33

Всю вагітність стояла на обліку в Дацко Галини Ярославівної. Це лікар-геніколог від Бога😍❤️
Кожний прийом був з позитивом, хотілося спілкуватися ще і ще!☺️ Вона дуже уважна, щира, компетентна, чутлива і позитивна!  Лікувала вітамінами☺️ 
Дитинка вже появилась на світ, а спогади про вагітність тільки хороші❤️ Дякую за таких диво-лікарів!❤️❤️❤️

24.10.2023, 12:51

Дуже рекомендую лікаря невропатолога Софію Кирилюк! Це єдиний спеціаліст, який спробував лікувати мої мігрені, а не тільки забирати напад. 

Прогрес помітний після 1 місяця💕 з 15 мігреней зійшло на 5. Дуже тішусь й щиро вдячна їй

23.05.2023, 17:44

Зверталася в клініку на консультацію до невропатолога Софії Ярославівни Кирилюк. Щира, привітна, все гарно і доступно пояснює, ніяких зайвих призначень, все по суті проблеми. Дала рекомендації щодо профілактики проти болю в спині. Розташування клініки дуже хороше, привітні дівчата на рецепції. Рекомендую дану клініку та лікаря!

09.01.2023, 11:28

Недавно зверталася в цю клініку за консультацією до невропатолога Кирилюк С.Я. Лікар уважно вислухала мої скарги про болі в спині, оглянула та призначила лікування. Після пройденого курсу почуваюся добре, біль вже не турбує. За що щиро вдячна і рекомендую цього лікаря, як хорошого фахівця.

29.11.2022, 20:55

Була на консультації в сімейного лікаря Іваненка П.П. -- дуже задоволена: лікар уважно вислухав, чітко надав рекомендації, все пояснив, без зайвих призначень. Рекомендую!

28.09.2022, 23:31
Найліпша клініка, де я була. Ендокринолог Козловська Х.Ю. і гінеколог Дацко Г.Я. - лікарі від Бога.

12.08.2022, 18:48
Мала нагоду побувати на консультації гастроентеролога в Проценка О.М. Надзвичайно задоволена консультацією даного фахівця. Рекомендую🙌🏻

Залишити відгук

Дякуємо

bottom of page