top of page

Фізична терапія: методи, користь і поради.

Фізична терапія, також відома як лікувальна фізкультура, відіграє важливу роль у реабілітації після травми, поліпшенні рухливості суглобів і корекції постави. Це медична дисципліна, яка використовує вправи, масаж і фізіотерапевтичні процедури для відновлення функцій організму.


Методи фізичної терапії для реабілітації після травми:

Одним із ключових компонентів фізичної терапії є вправи для хребта. Вони спрямовані на зміцнення м’язів спини, підвищення гнучкості хребта і поліпшення постави. Лікарі-фізіотерапевти розробляють індивідуальні комплекси вправ, враховуючи ваші потреби та особливості.

Крім того, фізіотерапевтичні процедури є важливою частиною реабілітації після травми. Вони можуть включати такі методи, як ультразвукова терапія, електростимуляція, лазерне лікування та інші. Ці процедури допомагають зняти біль, поліпшити кровообіг і прискорити процес відновлення.


Фізичні терапевти допоможуть вам визначити найбільш підходящі методи фізичної терапії залежно від вашого стану і цілей реабілітації. Ці методи можуть бути ефективними для відновлення після різних видів травм, включно з переломами, розтягненнями та операціями.

ВАЖЛИВО: фізична терапія має проводитися під керівництвом кваліфікованого фахівця.


Переваги фізичної терапії:


  • Поліпшення гнучкості та рухливості суглобів


  • Зміцнення м’язів, зняття їх напруги та рослаблення.

  • Поліпшення кровообігу і живлення тканин

  • Зниження болю і підвищення загального благополуччя

  • Корекція дисбалансу м’язів, поліпшення постави та гнучкості

  • Запобігання майбутнім проблемам

Comentarios


bottom of page